Gdzie kupić serwer hostingowy – Zarabianie pieniędzy na blogowaniu w WordPress

W tym artykule poznasz kilka najlepszych miejsc, w których można kupić plan hostingowy dla swojego nowego bloga. Większość webmasterów nieustannie szuka sposobu na zarabianie na blogowaniu. Wiele osób zakłada bloga w nadziei, że uda im się zarobić na nim dodatkowe pieniądze. Możesz mieć produkt lub usługę, w którą wierzysz i / lub chcesz promować. Promując ten produkt na swoim blogu, możesz dotrzeć do niezwykle lojalnej publiczności.

gdzie kupić hosting
Istnieje kilka sposobów na założenie własnego bloga, ale jedną z opcji, która szybko zyskuje na popularności, jest bezpłatna platforma. WordPress to jedna z najpopularniejszych obecnie bezpłatnych platform. Jednym z głównych powodów tak szybkiego wzrostu popularności jest to, że jest łatwy w obsłudze i zarządzaniu. Po skonfigurowaniu bloger może rozpocząć generowanie treści.

Aby rozpocząć blogowanie, musisz zarejestrować się w Bluehost, który jest niezawodną firmą hostingową. Wybierając firmę hostingową, musisz zdecydować, ile miejsca będziesz potrzebować. Większość blogerów wybiera plan dwudziestoczteromiesięczny. To daje im wystarczająco dużo miejsca na stworzenie około trzystu blogów. Im więcej miejsca potrzebujesz, tym droższy hosting.

Po wybraniu planu musisz kupić serwer WWW. Do niedawna polecam używanie UNIXa jako serwera WWW. Dzieje się tak, ponieważ udowodniono, że jest to jeden z najłatwiejszych systemów operacyjnych. Następnym razem, gdy będziesz szukać tanich usług hostingowych, rozważ przejście na serwer WWW oparty na systemie Linux.

Następnie musisz wybrać temat, na który będziesz pisać artykuły.

Ważne jest, aby zbadać wybraną niszę i wybrać tę, która jest obecnie popularna. Mówiąc popularnym popytem, ​​mam na myśli, że jest wielu ludzi już zainteresowanych tą niszą. Moim zdaniem najpopularniejsze nisze to zdrowie / fitness, relacje / miłość i blogowanie o pieniądzach.

Istnieje wiele sposobów zarabiania pieniędzy przez Internet. Jednym z tych sposobów jest sprzedaż informacji. Najlepszym sposobem sprzedaży jest stworzenie kompletnej konfiguracji, a kompletna konfiguracja składa się z własnej nazwy domeny, gotowej strony internetowej i treści. W ten sposób, tworząc artykuł, możesz skierować go na gotową stronę internetową. Popularnym sposobem zarabiania pieniędzy na blogowaniu jest sprzedaż przestrzeni reklamowej w witrynie. Reklama działa najlepiej, gdy masz własną nazwę domeny i niestandardowy motyw. Jeśli chcesz zrobić darmową platformę, zawsze możesz hostować swoją witrynę na bezpłatnej platformie, takiej jak Joomla lub Drupal. Ale jeśli chcesz zarabiać poważne pieniądze, najlepiej hostować na platformie premium, takiej jak cpanel, vps lub windows.

Podsumowując, aby hostować swoją witrynę, musisz mieć dobrą platformę hostingową, motywy, słowa kluczowe i rozszerzenia internetowe. Wybór odpowiedniego motywu ma kluczowe znaczenie, ponieważ zły motyw nie tylko będzie źle wyglądał w Twojej witrynie, ale może również spowolnić szybkość ładowania witryny. Ważne jest również, aby wybrać odpowiednie słowa kluczowe. Te słowa kluczowe pomogą odwiedzającym zidentyfikować, czego szukają. Wreszcie, ważne jest, aby wybrać dostawcę usług hostingowych, który oferuje szeroką gamę pakietów hostingowych. Najlepszym sposobem na rozpoczęcie jest użycie narzędzia propozycji słów kluczowych o nazwie Eksplorator słów kluczowych. To narzędzie można znaleźć w bazie Google; umożliwia wpisanie wyszukiwanej frazy i informuje o wszystkich dostępnych słowach kluczowych. Jeśli nie masz doświadczenia w SEO, zaleca się korzystanie z więcej niż jednego narzędzia. Jeśli chcesz tylko wiedzieć, jak zbudować bloga, założenie prostego bloga za pomocą WordPress jest dość łatwe. Aby skorzystać z pulpitu WordPress, musisz zalogować się na swoje konto WordPress, a następnie przejść do opcji Ustawienia> Ogólne, gdzie można wybrać opcję „Wyszukaj wszystkie wtyczki WordPress”. Dobre narzędzie słów kluczowych może znacznie ułatwić Ci życie podczas pracy z badaniem słów kluczowych.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o zarabianiu pieniędzy na blogowaniu, następnym krokiem jest podjęcie decyzji, którego motywu chcesz użyć. Istnieją dwa rodzaje motywów, które są najczęściej używane na blogach. Te dwa typy to edytor WYSIWYG i ponownie zainstalowany motyw WordPress. Osobiście uważam, że korzystanie z WYSIWYG jest lepsze, ponieważ nie musisz pobierać żadnych wtyczek, aby go używać. Jeśli jednak chcesz nadać swojemu blogowi wyjątkowy wygląd, możesz rozważyć wybranie preinstalowanego motywu WordPress.

Moja ostatnia rada to zakup nazwy domeny. Zalecam skorzystanie z płatnego narzędzia propozycji słów kluczowych, takiego jak Overture, aby sprawdzić, ile kosztuje rejestracja domeny. Przejdź również do GoDaddy, aby sprawdzić, ile kosztowałby zakup nazwy domeny. Po wykonaniu tych trzech czynności będziesz gotowy do tworzenia swojego pierwszego bloga!