Jeśli potrzebujesz hosta internetowego, ważne jest, aby wiedzieć, gdzie kupić plan hostingowy. Być może słyszałeś o jednym z trzech głównych, którymi są GoDaddy, Liquid Web lub Host Gator. Możesz również rozważyć jedną z kilku mniejszych firm hostingowych, które oferują plany podobne do tych. Cokolwiek wybierzesz, upewnij się, że otrzymujesz to, czego potrzebujesz.

Gdzie kupić hosting

Gdy już zdecydujesz, gdzie kupić pakiet hostingowy, możesz zacząć szukać planu usług. Będziesz chciał przyjrzeć się co najmniej dwóm lub trzem różnym firmom hostingowym. Zawsze powinieneś zbadać co najmniej trzy firmy przed podjęciem decyzji, z którą się wybrać. Zawsze są dobre i złe firmy hostingowe, a Ty chcesz mieć pewność, że masz to, co najlepsze. Zacznij od sprawdzenia, gdzie kupić plan blogowania.

Moim zdaniem są tu tylko dwie naprawdę dobre opcje. Możesz kupić podstawowe współdzielone konto hostingowe za pośrednictwem Bluehost Godaddy lub HostGator. Trzymałbym się z daleka od HostGator i WordPress, ponieważ są prawie tym samym i nie oferują bardzo dobrych opcji. Bluehost jest trochę lepszy, ale nadal nie jest najlepszą opcją dla początkujących. Dwie opcje, które proponuję, to WordPress lub zarządzany hosting WordPress.

Jeśli zdecydujesz się na korzystanie z zarządzanego lub współdzielonego konta hostingowego, podczas sprawdzania, gdzie kupić pakiet hostingowy, musisz wybrać opcję projektowania i zarządzania witryną. Jest tutaj kilka dobrych opcji. Moim ulubionym jest HostGator, ponieważ jest tak tani. Mają naprawdę świetne narzędzie do tworzenia stron internetowych i możesz przesyłać filmy do YouTube, które będą wyglądać niesamowicie. Nie będziesz w stanie uzyskać tego typu funkcjonalności z żadną inną firmą, szczególnie jeśli chodzi o projektowanie Twojej strony internetowej.

Moją drugą ulubioną opcją hostingu, w którym można stworzyć stronę internetową, jest WordPress.

WordPress istnieje od dawna i uważam, że ogólnie jest to świetny program. Myślę, że WordPress zawsze będzie opcją dla większości webmasterów. Nie zajmuje dużo miejsca na serwerze i będziesz mógł łatwo dodawać wtyczki. Przy tak wielu różnych opcjach dla blogów w dzisiejszych czasach zawsze będziesz chciał używać WordPress do tworzenia swoich blogów.

Jednym z powodów, dla których lubię WordPress, jest to, że będziesz mógł go hostować w większości firm hostingowych. Mają świetny panel sterowania, który pozwoli ci zainstalować WordPress na prawie każdym pakiecie hostingowym. Jeśli masz małą firmę lub jesteś blogerem, który dopiero zaczyna, będziesz chciał korzystać z WordPress, ponieważ jest tak wiele wspaniałych funkcji i funkcji, z którymi trudno się pomylić. Moją trzecią i ostatnią opcją dla usług hostingowych jest cpanel. cPanel jest prawdopodobnie jednym z najstarszych paneli kontrolnych i nadal go używam. Kiedy szukasz firmy hostingowej cpanel, chcesz mieć pewność, że oferuje ona wysoką jakość w dobrej cenie. Najlepsze firmy hostingowe zaoferują cPanel z nieograniczoną przestrzenią dyskową i przepustowością. Jeśli planujesz zbudować więcej niż jedną witrynę internetową, będziesz chciał znaleźć firmę hostingową, która oferuje nieograniczoną przestrzeń dyskową i przepustowość, abyś mógł łatwo rozwijać swoją firmę w razie potrzeby. Używając cpanel, będziesz mógł łatwo przenosić i aktualizować swoje strony internetowe bez żadnych problemów.

Po wyszukaniu w Internecie, gdzie kupić nazwę domeny i znalezieniu kilku opcji, będziesz musiał określić, jakiego typu hostingu będziesz potrzebować. Większość serwerów WWW ma trzy podstawowe opcje. Są to okna, Linux lub oba. Większość ludzi wybierze serwer WWW oparty na systemie Windows, ponieważ jest tańszy i bardziej powszechny. Jeśli jednak jesteś kimś, kto prowadzi wiele witryn internetowych, możesz wybrać plan hostingowy oparty na systemie Linux, ponieważ będzie on tańszy, ale możesz także wybierać między planami opartymi na systemie Windows i Linux.